تاریخچه و خط مشی

History

تاریخچه فعالیت یکتا بذر تهران

شرکت یکتا بذر در سال 1333 توسط مرحوم حاج حسن امامی پایه‌ریزی گردید. پس از سال ها تلاش در راستای ارتقا صنعت بذر کشور ، اکنون شرکت یکتا بذر با مدیریت جناب آقای مرتضی امامی  با هدف ارتقاء صنعت داخلی بذر و ارائه بذور مرغوب به کشاورزان گرامی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

فعالیت یکتا بذر

شرکت یکتا بذر از معدود شرکت‌هایی می‌باشد که علاوه بر تامین بذور سبزی و صیفی از شرکت‌های معتبر آمریکایی، اروپایی، آسیایی و آفریقایی، فعالیت هدفمند و گسترده‌ای در بومی سازی، ارتقاء و اعتماد سازی در زمینه بذرهای تولید ایران دارد. با افتخار فراوان اعلام می‌داریم که ماحصل این تلاش‌ها در حوزه بذر داخلی منجر به صادرات بذور ایرانی به کشور‌های همسایه گردیده است. این دستاورد نقطه درخشانی بر تارک شرکت یکتا بذر می‌باشد و این در حالی است که قریب به اتفاق شرکت‌های ارائه کننده بذر در ایران فقط رویه واردات بذر از کشورهای خارجی را پیش گرفته‌اند و هیچ توجهی به منافع ملی و بومی‌سازی محصولات کشاورزی ندارند.

شرکت یکتا بذر با رویکردی علمی و بهره‌گیری از متخصصان و همکاری با مراکز تحقیقاتی از پیشگامان صنعت بذر کشور می‌باشد. رسالت اصلی شرکت یکتا بذر تهیه و تولید بذور با کیفیت داخلی و خارجی و ارتقاء صنعت بذر کشور در سطح بین المللی می­‌باشد.

تماس با دفتر مرکزی یکتا بذر